Helsinki V-14 7.13-14

tuomarina Åke Gjetnes , Norja

Eirecogteil´s Santerra Syrah nuo Eri

Perinteiset Möllin Maastot 14.9-14

Veteraani Löýsä 1. 216 p

Laban 4. 230 p

Jaffa 11. 216 p

Roni 16. 212 p

Wisky 19. 205 p

Ruth 20. 204 p

Signe  24.196 p

Ricky 32 169 p

Kiitos kaikille mukavasta päivästa !

Nilsiä Maastot 13.9-14

Eirecogteil´s Rosier Syrah 250 + 223 = 473 / 7 SERTK

Porvoo 13.9-14

tuomarina Saija Juutilainen

Eirecogteil´s Storch Cream nuo Eh 4

Vapours Kianah avo Ex

tuomarina

Eirecogteil´s Courvoisier nuo Eh 1

Heinola 24.8-14

tuomarina Jan Coppens

Eirecogteil´s Santerra Syrah nuo Eh 2

Kouvola 23.8-14

tuomarina Jarmo Vuorinen

Eirecogteil´s Stroch Cream nuo EX 3

Eirecogteil´s Santerra Syrah nuo EX 4

Sawo Show Int Kuopio 2.8-14

tuomarina Hassi Assenmacher-Feyel, Ge

Eirecogteil´s Rosier Syrah avo ex 1 sa Pn 3 Varasert , VaraCacib

 

Sawo Show Int Kuopio 1.8-14

tuomarina Calin Simu , Ro

Eirecogteil´s Rosier Syrah avo ex 1 sa PN 4 Sert

Mu ´azzaz Barande Pn 1 Cacib

Ristiina 19.7-14

tuomarina Maret Kärdi , Eesti

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Ex 1 sa Pn 2 varasert

Kokkola KV 13.7-14

tuomarina Matti Luoso

Eirecogteils Samaani Vanilla jun EH

 

Oulu KV 12.7-14

tuomarina Birgitta Svarstad

Eirecogteils Samaani Vanilla jun EH

 

Pärnu KV 6.7-14

tuomarina Rita Kadike-Skadina

Eirecogteil´s Cinzano jun Ex 1 sa Pu 2 jun-sert ROP-jun

Eirecogteil´s Smirnoff Ice Ex 1 sa jun-sert VSP-jun

Pärnu KV 5.7-14

tuomarina Mstislav Polivanov

Eirecogteil´s Cinzano jun Ex 1 sa Pu 2 jun-sert ROP-jun

Eirecogteil´s Smirnoff Ice Ex 1 sa jun-sert ROP-jun

paras junior kisassa sijoittui 11. parhaan joukkoon n 90 juniorista

Juva 5.7-14

tuomarina Eeva Resko

Eirecogtaeil´s Santerra Syrah jun Ex 1

 

Mustiala 28.6-14

tuomarina Karl-Erik Johansson

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Ex

 

Kankaanpää Ssak maastomestaruus 28.6-14

Mu´azzaz Barande 10. 452 pist Sertk

 

Rovaniemi KV 22.6.14
tuomarina Branislav Rajic

Mu´azzaz Barande pn 2 vaCa -> Cacib

Saluki Show 8.6-14

tuomareina Joy McFarlen ja Elrena Stadler

Eirecogteil´s Seaman´s Shot

Eirecogteil´s Smirnoff Ice

Eirecogteil´s Seagram´s V.O

Eirecogteil´s Raimat Abadia

Eirecogteil´s Rhine Lady

Eirecogteil´s Remy Martin

Vapours Kianah

Noor Inca Alfa Romeo Giluia Frost

Kasvattajaryhmä

Vapours Kianah 3.KP

Pedigree-luokka BIS-1

( Noor Inca Alfa Romeo Giulia Frost , Vapours Kianah, E Raimat Abadia )

BIS-Kotikoira

Mu´azzaz Battal

Salukien erikoisnäyttely 7.6-14

tuomareina Joy McFarlen ja Elrena Stadler ja Outi Piisi-Putta

Eirecogteil+s Smirnoff Ice jun Ex

Eirecogteil´s Seagram´s V.O jun Ex

Eirecogteil´s Stella Artois nuo Eh

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo EX

Eirecogtail´s Rhine Lady avo Ex

Eirecogteils´Remy Martin

Vapours Kianah avo Ex

Vapours Kianah jälkeläisrhmä BIS

(  E Seagram´s V.O, E Remy Martin, E Raimat Abadia, E Rhine Lady )

Kemi maastokisat 29.5-14

Mu´azzaz Barande 4. 446 pist

 

Luhtisaalistus 24.5-14

Vapours Laishah ae 173 pist

Eirecogteil´s Raimat Abadia yht 399 pist

Raumna 18.5-14

tuomarina Jurate Butkiene

Eirecogteil´s Rioja Tinto avo Eh 4

 

Oulu KV 18.5-14Tuomarina Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Mu´azzaz Barande avo Ex Pn 2 Sert FI MVA

Eirecogteil´s Samaani Vanilla jun Ex 1 Pn 3 varasert

 

Oulu Rn 17.5-14

tuomarina Jussi Liimatainen

Mu´azzaz Barande avo Ex 1 Pn 3 Sert

Hamina KV 11.5-14

tuomarina Boris Spoljaric

Eirecogteil+´s Cinzano jun Ex/ 1 sa Pu 3 sert

 

tuomarina Sofie Lönn, Ruotsi

Eirecogteil´s Santerra Syrah jun Ex/1

Tampere Int 3.5-14

tuomarina Harry Tast

Eirecogteil´s Cinzano jun Ex 2

tuomarina Rainer Vuorinen

Eirecogteil´s Smirnoff Ice jun Eh

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Ex

Iitti WappuWipellys 1.5-14

Vapours Laishah 480 pist Sert

Mu'azzaz Barande 480 pist Sert

Lahti KV 26.4-14

tuomarina Paula Rekiranta

Eirecogteil´s Remy Martin avo Eh

Eirecogteil´s Smirnoff Ice jun Ex 4

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Eh

Eirecogteil´s Rhine Lady avo Ex

 

Imatra KV 20.4-14

tuomarina Marjatta Pylvänäinen Suorsa

Eirecogteil´s Cinzano jun Ex 1 Sa PU 4 varasert

Tuomarina Marja Talvitie

Eirecogteil´s smirnoff Ice jun H

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Eh 3

 

Kajaanin RN 30.3-14

tuomarina  Marjatta Pylvänäinen-Suorsa

Eirecogteil´s Samaani Vanilla jun Eh 1

Padasjoki Talvimaastot 9.3-14

 Taikatytön Geysir ae 250 fin 254 = 504  1. Sertk

 

Jyväskylä Kv 22.2-14

tuomarina Roland Spörr , Itävalta

Eirecogteil´s Samaani Vanilla jun Ex / 3

Eirecogteil´s Smirnoff Ice jun Ex 1 sa pn 4 sert

Mu´azzaz Badleh nuo Eh 3

Eirecogteil´s Raimat Abadia avo Ex 1 sa

Eirecogteil´s Rosier Syrah avo Ex 2 sa

 Pello rn 16.2-14

tuomarina Saija Juutilainen

 Mu'azzaz Barande pn 1 sert VSP

 

Turku Kv 18.1-14

tuomarina Judith Szanka , Unkari

Eirecogteil´s Remy Martin nuo Ex

Khalils Qadra I-Imkan Schariar – ERI-1 SA, PU-1, CACIB, VSP

Eirecogteil´s Raimat Abadia nuo Ex /3